Co nas wyróżnia? - Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski - Swarzędz GruszczynCo nas wyróżnia? - Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski - Swarzędz Gruszczyn

Troska o dobro i rozwój Dzieci! Dbamy o wysoką jakość opieki, zajęć ogólnorozwojowych oraz żywienia.

 

opieka i edukacja dla Dzieci od 1 do 6 lat

Do naszego Żłobka uczęszczają Dzieci w wieku od roku do 2,5 lat, potem mogą przejść do Małych Tygrysków- naszej grupy dla najmłodszych przedszkolaków.

doświadczona kadra

W Tygryskowych szeregach są absolwentki pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz położnictwa. Co najważniejsze- kształcą się dalej poprzez kursy i szkolenia, po to by jeszcze lepiej zająć się Państwa Dziećmi.

własna kuchnia

W Tygryskach gotujemy na miejscu, dzięki czemu możemy dostosować menu do indywidualnych potrzeb Dzieci alergicznych.

Dziecko pod czujnym okiem Rodzica

Jako jedyna placówka na terenie gminy Swarzędz wprowadziliśmy monitoring. Chcemy pomóc Rodzicom w zmniejszeniu stresu spowodowanego rozstaniem z Dzieckiem. W każdej chwili Rodzic może sprawdzić co robi i jak się miewa jego pociecha.

indywidualne podejście do Dziecka

Stawiamy na zbliżone do domowych warunki rozwoju. W dwóch grupach żłobkowych bezpieczeństwo i opiekę zapewnia sześć opiekunek, natomiast w grupach przedszkolnych po dwie nauczycielki, które bacznie przyglądają się każdemu Dziecku z osobna, dostosowując zajęcia dydaktyczne oraz zabawy do jego rozwoju i zainteresowań, mają czas na przytulenie czy wytarcie noska. Każdy Maluszek może czuć się wyjątkowy!

bogata oferta zajęć w abonamencie

Staramy się jak najbardziej urozmaicać Dzieciom spędzony w Tygryskach czas.

W Żłobku abonament pokrywa wyżywienie, środki higieniczno- pielęgnacyjne, opiekę, zajęcia edukacyjne, plastyczne, muzyczne, gimnastykę. Starsze Dzieci powyżej 1,5 roku mogą uczestniczyć w koncertach i przedstawieniach, które są cyklicznie organizowane w placówce.

W Przedszkolu abonament pokrywa zajęcia dydaktyczne, język angielski, gimnastykę, zajęcia aktywnego przedszkolaka, ceramikę, plastykę, zajęcia artystyczne, pogadanki o zdrowiu prowadzone przez wykwalifikowaną pielęgniarkę, koncerty oraz przedstawienia.

nowy budynek, duży plac zabaw

Działamy w nowym 400 metrowych budynku, który był od początku tworzony z myślą o placówce oświatowej. To nie zaadaptowany dom mieszkalny. Nie ma schodów ani malutkich okien. Zastosowaliśmy najlepsze możliwe rozwiązania, by nasi podopieczni czuli się u nas jak najlepiej.

Mamy przestronne słoneczne sale dydaktyczne oraz sale do odpoczynku, zajęć plastycznych i sportowych, kolorowe dekoracje, zabawki sprawdzonych producentów, zabawki sensoryczne, ogrzewanie podłogowe i ogród z dużym atestowanym, bezpiecznym placem zabaw. Nasze mebelki i łazienki są dostosowane do potrzeb i rozwoju dzieci.

Dla nas to absolutna podstawa.

Od razu uzyskaliśmy pozytywne opinie Straży Pożarnej, Sanepidu oraz wpisy do rejestrów Żłobków i Przedszkoli UMIG Swarzędz.